REJSTŘÍKOVÁ MATEŘSKÁ ŠKOLA PÍSNICKÝ DOMEČEK

školka s dopoledním programem vedeným v českém a anglickém jazyce

Filozofií naší školky je rozvíjet samostatné a zdravě sebevědomé děti cestou přirozené výchovy, položit základy celoživotního vzdělávání všem dětem podle jejich možností, schopností, zájmů a potřeb.

Milí rodiče a milé děti,

vítejte na  našich stránkách.

Těší nás, že jste zavítali právě k nám. Jsme nová školka pro maximálně 15 dětí, která je určená dětem od 2 let. Cílem naší mateřské školy je dosáhnout toho, aby její prostředí bylo vstřícné, bezpečné, přátelské, motivující a pohodové pro všechny, kdo do něj vstoupí. Chceme, aby naše děti prožily šťastné dětství plné her, kvalitní zábavy a prožitků, na nichž budou v životě stavět. Malý počet dětí a rodinné prostředí zajišťují to, že se u nás i nejmenší děti cítí příjemně a v bezpečí, což je základní předpoklad pro jejich další rozvoj.

Těšíme se na Vás!!!

Naši školku najdete na adrese Libušská 48/43, Praha 4 - Písnice, 142 00.

14.03.2015 15:16
Nově nás najdete také na facebooku MŠ Písnický domeček.